CatalaCastellanoFrancaisE-mail
LLOSA A¤LLANT I DRENANT

Productes > IMPERMEABILITZANTS > L└MINES ASF└LTIQUES SOPREMA


LLOSA A¤LLANT I DRENANT
MODELLLARGAMPLEGRUIX FORMIGOGRUIX XPSGRUIX TOTALPEăES PALETM2 / PALETEUROS / M2
TEXLOSA GRIS6006003.5407.54415.8442,690
TEXLOSA GRIS6006003.5508.54015.8446,760
TEXLOSA GRIS6006003.5609.54015.8450,760
TEXLOSA GRIS6006003.58011.54015.8458,890
TEXLOSA BLANC6006003.5407.54015.8445,290
TEXLOSA BLANC6006003.5508.53615.8451,180
TEXLOSA BLANC6006003.5609.53615.8456,010
TEXLOSA BLANC6006003.58011.53615.8466,180

                 

tlf Atenciˇ al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | AvÝs legal