CatalaCastellanoFrancaisE-mail
IMPRIMACIONS I EMULSIONS

Productes > IMPERMEABILITZANTS > L└MINES ASF└LTIQUES SOPREMA


IMPRIMACIONS I EMULSIONS
MODELCAIXA / PALETKGS.POTRENDIMENT M2EUROS / KG
EMUFAL SOLID10050.65,370
EMUFAL SOLID22250.63,300
EMUFAL PRIMER10050.325,760
EMUFAL PRIMER22240.63,270
SOPRADERE12050.327,010
SOPRADERE24300.326,300
EMUFAL MUR22241.55,000
EMUFAL RENOVE222316,770
TEXTOP1262.50.519,050
TEXTOP6050.517,230
TEXTOP30150.515,620
AGLOMERAT D'ASFALT STRATOS R64825251,170

                 

tlf Atenciˇ al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | AvÝs legal