CatalaCastellanoFrancaisE-mail
FACHADA VENTILADA

Productes > AILLAMENTS TERMICS > URSA TERRA LLANA MINERAL


FACHADA VENTILADA
MODELLLARGAMPLEGRUIX O ALăADAPLAQUES / PAQUETM2/ROTLLE O PAQUETROTL.o PAN./PALETM2 / PALETRESIST╚NCIA T╚RMICA M2/KWEUROS / M2
RP8792  VENTO PLUS P-R-8792
VENTO PLUS R 8792540012008006.4818116.642.520,580
VENTO PLUS P8792135060050108.116129.61.5519,490
VENTO PLUS P8792135060010064.861677.763.126,490
P8752  VENTO P 8752
VENTO R 8752650012008007.818140.42.3518,430
VENTO R 8752650060010006.4818116.642.921,100
VENTO R 87526500120010006.4818116.642.8521,100
P8741  VENTO R P8741
VENTO R 874110800120060012.9624311.041.613,510
VENTO R P8741810012008009.7224233.282.1514,900
TERRA R P874181006008009.7224233.282.1514,900
TERRA R P8741540060010006.4818116.642.719,890
P4252  VENTO P 4252
VENTO P42521350600401512.15202431.159,600
VENTO P4252135060050129.7220194.41.4511,720
VENTO P4252135060060108.1201621.7512,890
VENTO P425213506008075.6720113.42.3514,780
VENTO P4252135060010064.862097.22.920,800
VENTO P4252135060012054.0520813.523,660
P4203  VENTO PLUS P-R-4203
VENTO PLUS R R4203540012008006.7918116.642.517,350
VENTO PLUS R P42035400120010006.4818116.643.120,980
VENTO PLUS R P42032700120012003.241858.323.7524,780
VENTO PLUS R P42032700120014003.241858.324.3528,780
VENTO PLUS P P-4203135060040156.4816194.41.2510,420
VENTO PLUS P P-4203135060050129.7216155.521.5512,600
VENTO PLUS P P-4203135060060108.116129.61.8514,980
VENTO PLUS P P-420313506008075.671690.722.519,190
VENTO PLUS P P-4203135060010064.861677.763.122,420

                 

tlf Atenciˇ al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | AvÝs legal