CatalaCastellanoFrancaisE-mail
AÏLLAMENT INTERMEDI EN FAÇANES

Productes > AILLAMENTS TERMICS > URSA TERRA LLANA MINERAL


AÏLLAMENT INTERMEDI EN FAÇANES
MODELLLARGAMPLEGRUIX O ALÇADAPLAQUES / PAQUETM2/ROTLLE O PAQUETROTL.o PAN./PALETM2 / PALETRESISTÈNCIA TÈRMICA M2/KWEUROS / M2
P1281  TERRA MUR P1281
TERRA MUR P12811350600501310.5320210.61.46,670
TERRA MUR P1281135060060118.9120178.21.77,510
TERRA MUR P128113506008086.4820129.62.2510,360
TERRA MUR P1281135060010064.862097.22.8512,190
TERRA MUR P1281135060012054.0520813.414,360
PR1281  TERRA MUR PR1281
TERRA MUR R P12811080040050012.9618233.281.46,060
TERRA MUR R P12811080060050012.9618233.281.46,060
TERRA MUR R P128181006006009.7218174.961.76,990
TERRA MUR R P128181004006009.7218174.961.76,990
TERRA MUR R P128181006008009.7218174.962.259,440
TERRA MUR R P1281540060010006.4818116.642.8511,840
TERRA MUR R P1281540060012006.4818116.643.414,170
P1051  PANELL PAPER P1051
PANELL PAPER P10511350600501612.9620259.21.356,050
PANELL PAPER P10511350600601310.5320210.61.67,160
PANELL PAPER P1051135060075108.12016228,490
PANELL PAPER P105113506008097.2920145.829,090
PANELL PAPEL P1051135060010086.4820129.62.2711,250
P1203  TERRA MUR PLUS P1203
MUR PLUS P12031350600401310.5316168.481.259,900
MUR PLUS P1203135060050108.116129.61.5512,160
MUR PLUS P120313506006097.2916116.641.8514,200
MUR PLUS P120313506008075.671690.722.517,420
TERRA MUR PLUS P1203135060010064.861677.763.121,450
MUR PLUS P1203135060012054.051664.83.7525,870

                 

tlf Atenció al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | Avís legal