CatalaCastellanoFrancaisE-mail
AÏLLAMENT MITGERES

Productes > AILLAMENTS TERMICS > URSA TERRA LLANA MINERAL


AÏLLAMENT MITGERES
MODELLLARGAMPLEGRUIX O ALÇADAPLAQUES / PAQUETM2/ROTLLE O PAQUETROTL.o PAN./PALETM2 / PALETRESISTÈNCIA TÈRMICA M2/KWEUROS / M2
BASE ROLLO TERRA BASE RULL
TERRA BASE ROTLLO1350040050016.224388.81.354,660
TERRA BASE ROTLLO1350060050016.224388.81.354,660
TERRA BASE ROTLLO1080040060012.9624311.041.65,620
TERRA BASE ROTLLO1080060060012.9624311.041.65,620
TERRA BASE ROTLLO81006007509.7224233.2827,710
TERRA BASE ROTLLO81004007509.7224233.2827,710
BASE PANEL TERRA BASE PANELL
TERRA BASE PANELL1350600501512.15202431.34,780
TERRA BASE PANELL135060060118.9120178.21.65,740
TERRA BASE PANELL135060075108.12016227,770
TERRA BASE PANELL135060010075.6720113.42.79,960
TERRA BASE PANELL135060012054.0520813.212,090
TERRA BASE PANELL135060014043.242064.83.7513,980
TERRA BASE PANELL135060015043.242064.84.0515,100
PLUS 32 P  PLUS 32 PANELL
TERRA PLUS 321350600401512.1516194.41.257,850
TERRA PLUS 32135060050129.7216155.521.559,803
TERRA PLUS 32135040050126.4824155.521.5510,030
TERRA PLUS 32135040060105.424129.61.8511,960
TERRA PLUS 32135060060108.116129.61.8511,660
TERRA PLUS 3213506008075.671690.722.515,071
TERRA PLUS 3213504008073.782490.722.515,071
TERRA PLUS 32135060010064.861677.763.119,460
TERRA PLUS 32135060012054.051664.83.7523,540
TERRA PLUS 32135060014043.241651.844.3527,440
PLUS 32 R  PLUS 32 ROTLLO
TERRA PLUS 32 R81004005009.7218174.961.559,610
TERRA PLUS 32 R81004006009.7218174.961.8511,570
TERRA PLUS 32 R54004008006.4818116.642.515,510
TERRA PLUS 32 R540040010006.4818116.643.119,310
P2003  MUR ALUPLUS P2003
MUR ALUPLUS P2003135060050129.7216155.521.5514,760
MUR ALUPLUS P200313506008075.671690.722.521,140

                 

tlf Atenció al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | Avís legal