CatalaCastellanoFrancaisE-mail
COBERTA INCLINADA

Productes > AILLAMENTS TERMICS > URSA TERRA LLANA MINERAL


COBERTA INCLINADA
MODELLLARGAMPLEGRUIX O ALăADAM2/ROTLLE O PAQUETROTL.o PAN./PALETM2 / PALETRESIST╚NCIA T╚RMICA M2/KWEUROS / M2
MNU440  MANTA FIELTRO MNU40
MANTA DESPULLADA MNU4010000120080122428825,560
MANTA DESPULLADA MNU40800012001009.624230.42.56,990
MANTA DESPULLADA MNU40600012001207.224172.838,670
MANTA DESPULLADA MNU40400012002004.824115.2513,810
MRK 40  MRK 40
MANTA MRK 401250012006015243601.54,490
MANTA MRK 401100012008013.224316.825,770
MANTA MRK 40110006008013.224316.825,770
MANTA MRK 408500120010010.224244.82.57,570
MANTA MRK 4080006001009.624230.42.57,570
MANTA MRK 40650012001207.824187.239,040
MANTA MRK 40550012001406.624158.43.510,460
MANTA MRK 40450012002005.424129.6516,050
MANTA MRK 40450012002404.524108619,500
MANTA MRK 40350012002604.224100.86.521,020

                 

tlf Atenciˇ al client 972 17 06 08 | Horari de 8h a 13h i de 15h a 19h
Contacti amb nosaltres | AvÝs legal